Skoči na glavno vsebino

Novo iz GGC

PETI NAGRADNI KVIZ ZA OSNOVNOŠOLCE … 

… tokrat na temo pestre Sobe pobega, ki se skriva v podzemlju GCC. Najdejo ga na TEJ POVEZAVI. Odgovore zbiramo vse do 21. 2. 2021, ko bomo računalniško izžrebali 3 prejemnike GCC nagrad, ki vam jih bodo poslali po pošti.

INFO DNEVI IN DRUGA SPLETNA DRUŽENJA ZA OSNOVNOŠOLCE …

Vse na temo informativnih dni je objavljeno na posebni spletni strani https://info.gcc.si/, v februarju in marcu pa pripravljamo še nekaj spletnih srečanj: 

Obvezne so predhodne prijave na TEJ POVEZAVI

OSTALE INFORMACIJE DEVETOŠOLKE IN DEVETOŠOLCE …

Vse novice na temo vpisa na GCC objavljamo na šolski spletni strani in na posebni podstrani, ki je namenjena vpisu. Vabimo tudi k spremljanju naših Facebook in Instagram profilov ter spletnega časopisa Sledko, kjer skušamo zajeti celoten pester utrip, ki ga soustvarjajo dijaki in učitelji GCC. Za vsa vprašanja pa smo vedno na voljo tudi na telefonski številki 03 428 57 00 in e-naslovu info@gcc.si.  

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost