Vpis v 1. razred

Torba, zvezki, peresnica in dva copata,

pogumno koraka prvošolec skozi velika vrata.

Od vznemirjenja že nekaj noči  ne spi,

radoživo, otroško se šolskih dni veseli.

Jeseni bo vaš otrok prvošolec/ka, s čimer se začenja zanimivo in pestro šolsko popotovanje. Prvi korak k učenosti pa je vpis v 1. razred.

Letos bodo vpisani otroci, ki so rojeni med 1. 1. 2015 in 31. 12. 2015 ter imajo stalno ali začasno prebivališče v našem šolskem okolišu.

Zaradi epidemioloških razmer bo vpis v 1. razred potekal po pošti, saj želimo vsem zagotoviti ustrezno varnost v trenutni situaciji.

Več informacij o vpisu (ugotavljanje pripravljenosti, prešolanje, šolski okoliš, otroci s posebnimi potrebami …) najdete tukaj.

Za vse informacije v zvezi z vpisom v 1. razred se lahko obrnete na šolsko svetovalno delavko Majo Bubik Polovšak maja.bubik-polovsak@os-petrovce.si ali pokličete v tajništvo šole 03/713 22 30.