Skoči na glavno vsebino

Nov izziv – fotolov

Zima še kaže zobe, a šegavi pust je odločen, da jo prežene iz dežele. Mu bo uspelo? Bomo videli. Zadnjo besedo bo imela narava. In prav ta v vsakem letnem času ponuja toliko zanimivega, včasih očem dobro skritega. Zato boste v naslednjih dneh lahko postali lovci. Iskali in lovili boste utrinke iz narave. Rastline, živali, gore, potočke, vremenske pojave, razglede,… prepuščeno je vaši domišljiji in iznajdljivosti. Namesto puške se boste oborožili s fotoaparatom in se podali ven, v naravo, na lov.


Lahko pa izberete drugo temo. Pust, pustne šeme, pustne dobrote, skratka vse kar je povezano s trenutno zelo aktualnim časom.
Vaše foto mojstrovine boste lahko oddali v mapi na navedenih povezavah narava in pust. Najboljše slikovne trofeje pa bomo nagradili s praktičnimi nagradami.
Časa imate do 1. marca. Pa dober ulov.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost