Skoči na glavno vsebino

Povezani v 2020

Na naši šoli smo se zadnji dan v tem koledarskem letu predvsem družili, zato so na matično šolo prišli tudi učenci in učiteljice POŠ Trje.

Prvo šolsko uro so učenci od 1. do 7. razreda izdelovali voščilnice, na katere so zapisali lepe misli; nato so si voščila izmenjali in se pozabavali ob družabnih igrah. Večina 8.- in 9.-šolcev pa se je medtem pripravljala na pravljične urice, ki so sledile. Po trije ali štirje so šli v vsak oddelek, mlajšim učencem prebrali zgodbico in nato preverili še njihov spomin skozi kviz. Zmagovalci so prejeli tudi majhno pozornost. Za sladko presenečenje pa je poskrbelo nekaj 9.-šolcev, ki so med tem časom pekli piškote.

Za konec smo vsi skupaj odšli v telovadnico, kjer je potekala prireditev ob dnevu samostojnosti in enotnosti.

Za pravo slovo v praznični preostanek decembra pa je poskrbel tudi Božiček s svojimi škrati.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost