Žarek upanja za otroški nasmeh 2019

V četrtek, 21. 11. 2019, smo se pevci mladinskega pevskega zbora petrovške šole odpravili na dobrodelni koncert z naslovom Žarek upanja za otroški nasmeh, ki ga je na Vranskem organiziral Rotary klub Žalec v sodelovanju z OŠ Vransko-Tabor in Občino Vransko.

Popoldne smo se z avtobusom odpeljali proti Vranskemu. Vožnja ni bila ravno dolga, ampak je bila kljub temu pestra in zabavna. Ko smo prišli na cilj, smo svoje stvari odložili v eno od učilnic Osnovne šole Vransko-Tabor. Takoj zatem smo imeli generalko skupaj z zborom z Vranskega ob spremljavi Orkestra Slovenske policije. Po končani generalni vaji smo se vrnili v učilnico, kjer smo tudi pomalicali in se malo družili. Nato smo šli v učilnico, kjer so bili pevci z Vranskega. Tam smo spoznali Dejana Vunjaka, ki je posebej za nas zapel nekaj pesmi.

Kmalu je nastopil čas za naš nastop. Zapeli smo dve pesmi: Ko se smeješ in Vrtiljak. Domov smo se vrnili polni lepih vtisov.

Ula Beltram, 7. b