Skoči na glavno vsebino

Zaključna prireditev projekta Evropska vas

Danes, na dan Evrope, praznujemo mir in enotnost v Evropi, včeraj, 8. 5. 2024, pa so se učenci naše šole Evropi poklonili na zaključni prireditvi projekta »Evropska vas«. Na prireditvi, ki je potekala pod okriljem III. OŠ Celje in MOC, so predstavljali Italijo. Kljub deževnemu vremenu so učenci z veliko dobre volje mimoidočim predstavljali Italijo in izdelke, ki so jih izdelali na aprilskem dnevu dejavnost, hkrati pa so uživali v ogledovanju stojnic ostalih šol, vrtcev in zavodov, spoznavanju drugih evropskih držav ter sladkanju s tradicionalnimi sladicami posameznih držav.

Več o aprilskem dnevu dejavnosti si lahko ogledate tukaj: https://www.os-petrovce.si/enodnevni-pobeg-v-italijo/.

Vas že zanima v katero evropsko državo bomo odpotovali naslednje šolsko leto?

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost