Zadnji šolski dan

Spoštovani starši,

v sredo, 24. 6., smo s proslavo ob dnevu državnosti, izvedeno na poseben in inovativen način, uspešno zaključili tudi posebno šolsko leto. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v nadaljevanju.

Učenci so ob koncu šolskega leta poleg spričeval prejeli tudi list s posebnim uporabniškim imenom in geslom (AAI profil), kar jim bo omogočilo prijavo v spletno okolje Microsoft 365, ki ga na šoli delno že uporabljamo. Če bomo jeseni na kakršen koli način še delali na daljavo (bomo videli, kako se bodo stvari odvijale do začetka novega šolskega leta), bomo uporabljali izključno to okolje.

Zaenkrat ne imejte nobenih skrbi, samo ta list z informacijami za prijavo shranite. O vsem potrebnem boste vi in vaši otroci pravočasno obveščeni.

Uradne ure na šoli bodo od 29. 6. do 10. 7. med 8.00 in 10.00, po tem datumu pa vsako sredo v istem terminu.

Spoštovani starši, zahvaljujem se vam za trud pri izobraževanju vaših otrok in korektno sodelovanje ter vam želim lepe dopustniške oziroma počitniške dneve. Skupaj z vašimi otroki ustvarjajte spomine, ki ne bodo zbledeli … Ostanite zdravi.

Lepo vas pozdravljam.

Irena Kolar