Šola v naravi Peca – 4. dan

Predzadnji dan naše pustolovščine je bil zopet poln dogodivščin, raziskovanja in smeha. Danes so tudi smučarji začetniki doživeli čudovit razgled s Pece, saj so se povzpeli z gondolo na vrh, kjer so smučali, malicali in se zabavali. Dan za smuko je bil odličen, saj nas je ves čas grelo toplo sonce.

Po vrnitvi v dom, kosilu in krajšem počitku so sledile popoldanske aktivnosti, ki so bile enake kot v torek, le da so se skupine zamenjale; uživali smo torej ob disko golfu, socializacijskih igrah ter likovnem in literarnem ustvarjanju.

Po večerji je sledil zelo zabaven del, saj so učenci tekmovali v najbolj odštekanih frizurah, ki so si jih naredili sami. Verjemite, smeha ni manjkalo!

Počasi se zaključuje naša šola v naravi, saj nas čaka le še eno dopoldne, kjer bodo vsi smučarji prejeli diplomo oz. priznanje za uspešno smučanje.

Vrnitev pred šolo v Petrovče (razvoza na Trje ne bo!) bo predvidoma ob 15.15, zato vljudno prosimo, da ste pravočasni. Hvala!

Lepo vas pozdravljamo in kmalu na snidenje.

Učenci z razredničarkama in nadomestno razredničarko (ga. Marjana) ter športna pedagoga ga. Anita in g. Peter

Špela Vadlan Jaušovec