Skoči na glavno vsebino

ROKOMETAŠICE DRŽAVNE PODPRVAKINJE

Na naši šoli se lahko pohvalimo z novim športnim uspehom, saj so naše rokometašice na državnem prvenstvu dosegle izvrstno drugo mesto.

12. 4. 2019 so se namreč v Luciji pomerile z rokometašicami iz OŠ Livada Velenje ter gostiteljicami tekmovanja iz OŠ Lucija. Naše punce so imele dobro zasedbo, ki so jo sestavljale učenke 6., 7., 8. in 9. razredov; kar vse pa so tudi članice rokometnega kluba Žalec. Dekleta so naprej premagale Velenjčanke s kar 27:17, v drugi tekmi pa so se za naslov državnih prvakinj borile z domačinkami. Na žalost se je sreča obrnila na primorsko stran in Petrovčanke so izgubile le za en gol. Seveda pa takega rezultata ne bi mogle doseči brez pomoči navijačev in trenerke gospe Anite Seles Držan ter vodje ekipe gospe Vere Čretnik.

Dekleta, čestitamo vam za osvojeno drugo mesto v državi in vam želimo veliko uspehov še naprej.

Nejc Strojin, 7. a

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost