Skoči na glavno vsebino

Ustvarjalni natečaj ŽUŽELKE

Z veseljem vas obveščamo o izjemnih uspehih naših učencev tudi na ustvarjalnem natečaju “Žuželke”, ki ga je organizirala Šola za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje. Natečaj je ponujal raznolike možnosti sodelovanja in naši učenci so se izkazali na likovnem in hortikulturnem področju.

Na likovnem natečaju so s skupinsko grafiko metuljev izstopala dela učenk 8. c, in sicer Ele Nemec, Tije Stepišnik, Neli Kramaršek in Anje Razgoršek. Vse bodo za svoja dela prejela posebno nagrado za kreativnost in ustvarjalnost.

Na hortikulturnem področju so osmošolci Gal Blazinšek, Jakob Selišek, Tilen Veber in Manja Vodeb z izdelavo dveh “žužkohotelov” dosegli velik uspeh. Z izdelkom “Žuželke na dopustu”, kot so naslovili svoje delo, so osvojili 1. mesto.

Iskrene čestitke vsem nagrajencem za njihove dosežke in trud, ki so ga vložili v svoja dela.

                                                   Zala Valenčak in Karmen Zupanc,

mentorici

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost