Skoči na glavno vsebino

Pot na Polzeli

V soboto, 25. 11. smo se prebudili v hladno jutro, ki nas je osvežilo in dokončno prebudilo za drugo planinsko orientacijsko tekmovanje na Polzeli. Zbirališče tekmovalnih skupin je potekalo na turistični kmetiji na Dobriču. Glasba, ki je odmevala od tam nas je rahlo zmedla, saj nismo vedeli ali se pripravlja zabava ali tekmovanje. Ob prihodu smo vedeli, da tekmovanje ne bo lahko, saj smo se znašli v »gozdnem središču«, kar pomeni strme poti, vrtače in veliko neoznačenih pešpoti.

Ja, drugo tekmovanje vsekakor ni bilo lahkotno, a ekipe OŠ Petrovče so se na tujem terenu dobro odrezale in vsaka je izboljšala rezultat predhodnega tekmovanja. V kategoriji B (učenci od 7. – 9. razreda), kjer  je tekmovalo 15 ekip, so OŠ Petrovče zasedle 3. mesto (ekipa Gozdni Jožeti), 8. mesto (ekipa Lampioni) in 10. mesto (ekipa D-vlak).

Vsem udeležencem iskreno čestitamo in jim še naprej želimo veliko »uživancije« na orientacijskem terenu. Naj vas vodi druženje, sodelovani duh, znanje in cilj.

Vaši mentorji

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost