Skoči na glavno vsebino

Naša mala knjižnica na OŠ Petrovče

V letošnjem šolskem letu so se učenci 4. a in 4. b OŠ Petrovče ponovno pridružili mednarodnemu projektu Naša mala knjižnica. Prebirali so knjige domačih in tujih avtorjev, reševali naloge v Ustvarjalniku in si sami izmišljali različne izzive: plesali so, peli, brali, iz knjižnice so naredili kemijski laboratorij, priredili so si medvedjo čajanko z medenjaki in zelo uživali.

Za konec so brali knjigo Baton in Roki, ki pripoveduje o prijateljstvu med dečkom in psom, zato je bil zaključek projekta »pasje« obarvan. Medse smo povabili terapevtsko psičko Abi  in njeno lastnico, gospo Matejo Alegro. Abi je poskrbela za super vzdušje v šolski knjižnici, četrtošolci pa so gospe Mateji predali še pasjo hrano in priboljške, ki so jih v sklopu projekta zbrali za društvo Kosmati smrčki.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost