Skoči na glavno vsebino

LONDON 2. skupina (21.-23. 4. 2022)

Končno je nastopil težko pričakovani četrtek, 21. 4., ko se je tudi 2. skupina devetošolcev z gospo Anito Seles Držan in gospo Sergejo Dvornik podala raziskovanju Londona naproti. 

V zgodnjih četrtkovih urah so se z avtobusom odpeljali proti dunajskemu letališču, kjer so se vkrcali na letalo in poleteli proti čudovitemu Londonu, kjer jih je pričakalo lepo sončno vreme. Ko so v hotelu odložili prtljago, so se takoj odpravili po londonskih ulicah, na vožnjo z “undergroudom” (podzemno železnico), občudovati lepote velemesta, kakršnega v Sloveniji nismo vajeni. 

Pregovor “When a man is tired of London, he is tired of life”! (Ko je človek utrujen od Londona, je utrujen od življenja.) drži kot pribito, o vsem ostalem pa pričajo čudovite fotografije. Ostali so lepi in nepozabni spomini.

Špela Vadlan Jaušovec

učiteljica slovenščine

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost