Skoči na glavno vsebino

Izbirni predmeti v šolskem letu 2021/22

Poleg obveznih predmetov šola za učence 4. do 9. razreda izvaja tudi pouk obveznih izbirnih predmetov.

Izbirni predmeti predstavljajo popestritev in obogatitev učnega programa. Učenci si jih izberejo glede na svoje interese, sposobnosti in želje.

Učenci 2. in 3. triade si lahko (ni pa obvezno) izberejo neobvezne izbirne predmete. Več informacij o NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETIH si lahko preberete tukaj. Prijave na neobvezne izbirne predmete potekajo preko eAsistenta, in sicer do četrtka, 20. 5. 2021.

Učenci 3. triade si morajo izbrati 2 uri OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV (razen učenci, ki obiskujejo javno glasbeno šolo). Prijave potekajo preko eAsistenta do četrtka, 20. 5. 2021. Učenci  skupaj s starši to naredite doma ali pa se otrok oglasi pri šolski svetovalni delavki.

Informacije o obveznih izbirnih predmetih za 7. razred so na voljo tukaj

Informacije o obveznih izbirnih predmetih za 8. razred so na voljo tukaj.

Informacije o obveznih izbirnih predmetih za 9. razred so na voljo tukaj.

Pri prijavi preko eA si lahko pomagate z navodili, ki jih najdete TUKAJ.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost