Ustvarjalno dopoldne

Sredi novembra smo se na naši šoli že začeli pripravljati na božični bazar, ki ga že vrsto let organiziramo.

Najprej smo se okrepčali s tradicionalnim slovenskim zajtrkom, ki je bil sestavljen iz medu, masla, kruha in mleka. Ob zajtrkovanju smo prisluhnili tudi šolskim radijcem, ki so nam postregli z marsikatero zanimivostjo o čebelah. Končno smo se lotili tudi ustvarjanja. Vsi učenci od 1. do 9. razreda smo izdelovali voščilnice in najrazličnejše izdelke, ki jih bomo v torek, 3. decembra, prodajali na bazarju. Učenci razredne stopnje so ustvarjali predvsem iz lesa, medtem ko smo starejši učenci za izdelke uporabili različne materiale, nekateri devetošolci pa so celo pekli piškote, pripravili rezance … Za še bolj pestro dogajanje pa so poskrbeli športni učitelji, ki so organizirali različne športne dejavnosti.

Dan je kar prehitro minil.

Vita Vozelj, 7. a, in Živa Perc, 7. c