Skoči na glavno vsebino

Učbeniški sklad in ostala gradiva za šolsko leto 2020/2021

Spoštovani starši!

 

Bliža se konec šolskega leta in zopet je čas, ko razmišljamo o nakupu delovnih zvezkov in potrebščin za prihodnje šolsko leto. Tudi letos si učenci lahko učbenike izposodijo iz šolskega učbeniškega sklada (izposojevalnina je brezplačna).

Nakup delovnih zvezkov in šolskih potrebščin je prepuščen vaši izbiri. Letos ponudb založb v fizični obliki ne bomo delili. Lahko pa si pri nakupu pomagate s spletnimi povezavami, kjer boste našli ponudbe, ki so jih založbe za vas pripravile.

Ponudba DZS

Ponudba Mladinska knjiga

Ponudba Kopija Nova

Prilagamo tudi naš seznam učbenikov, delovnih zvezkov in potrebščin. Zagotavljamo vam, da smo skrbno in premišljeno izbrali učna gradiva, vi pa se odločite za ponudbo, ki vam najbolj ustreza. Za dodatne informacije lahko pokličete na tel. št. 713-22-46 (Tatjana Krajnc Barič).

 

Lepo vas pozdravljamo.

 

Skrbnica učbeniškega sklada

Tatjana Krajnc Barič, univ. dipl. bibl.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost