Skoči na glavno vsebino

Šola v naravi – Areh – 3. dan

Napočil je tretji dan našega druženja na Pohorju in bil je odličen.

Zjutraj smo se zbudili in si nabrali moči z obilnim zajtrkom. Odpravili smo se v sobe, se preoblekli in se odpravili na smučišče. Pogoji za smučanje so bili izvrstni, med pavzo smo si privoščili zasluženo vročo čokolado.

Okoli dvanajste ure smo se vrnili in odšli na kosilo – piščanec s prilogo širokih rezancev je bil res odličen! Sledil je kratek počitek, med katerim smo si napolnili moči.

Ob dveh smo se vrnili na smuči in še enkrat uživali na snegu.

Spet je sledil kratek počitek, pridružil pa se mu je krof, ki je služil kot super malica. Preizkusili smo se v oblikovanju snežnih skulptur, ki si jih bomo skupaj ogledali jutri.

Tudi večerja nam je zelo teknila, imeli smo namreč pleskavice s pečenim krompirjem. Nato smo se spoznali s splavarstvom in njegovo zgodovino. Dan, poln aktivnosti nas je zelo utrudil zato … lahko noč …

Napisale Ajda, Iza in Maša iz 7. A

Dostopnost