Skoči na glavno vsebino

Noč branja: Japonska – dežela vzhajajočega sonca in olimpijske igre

Noč branja bomo v letošnjem šolskem letu izpeljali malo drugače kot prejšnja leta. V sklopu projekta bomo mentorji organizirali virtualna srečanja, projekt pa  bomo zaključili z druženjem v živo. Seveda, če nam bodo razmere v mesecu aprilu to dopuščale.

Učenci, ki so se na projekt prijavili v septembru, so uspešno opravili že dva izziva. Zadnji izziv je bil kar velik zalogaj, a ga je odlično opravilo kar 29 učenk in učencev od 5. do 9. razreda POŠ Trje in OŠ Petrovče. Vsak je posnel 15 sekundni oglas, v katerem je na svojstven način predstavil Japonsko, ki bo v naslednjem letu gostiteljica Olimpijskih iger. Mentorji smo iz prejetih oglasov »sestavili« filmček. Navdušeni smo nad ustvarjalnostjo otrok, zato predlagamo, da si film ogledate tudi vi. Žirija, ki bo izbrala najboljše in jih tudi nagradila, bo imela zelo težko delo.

JAPONSKA, DEŽELA VZHAJAJOČEGA SONCA: oglasi učenk in učencev

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost