Koncert

V četrtek, 6. 6., so se v telovadnici pod vodstvom zborovodkinje Anite Žolnir predstavili pevci in pevke združenega OPZ Trje in Petrovče, MPZ s solisti, ki so se udeležili prireditve Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ter instrumentalisti.

S koncertom z naslovom KONCERT – BO ALI NE BO, to je sedaj vprašanje smo poskušali staršem prikazati generalko pred prireditvijo, ki je polna različnih pripetljajev, anekdot, opravičil …, kar je tudi sicer naš vsakdanjik. Obiskovalci so bili nad »generalko« navdušeni.

Program je bil sestavljen iz 6 sklopov:  pesmi za razigrane otroke, pesmi o naravi, ljudske pesmi, pesmi o življenju, ljubezni, miru, optimistične pesmi in domovinske pesmi. Posamezne sklope je z izbranimi besedami povezala Marjana Lešnik.