Izbirni predmeti v šolskem letu 2023/24

Šola za učence 4. do 9. razreda izvaja tudi pouk izbirnih predmetov, ki predstavljajo popestritev in obogatitev učnega programa. Učenci si jih izberejo glede na svoje interese, sposobnosti in želje.

Učenci 2. in 3. triade si lahko (ni pa obvezno) izberejo neobvezne izbirne predmete. Več informacij o NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETIH si lahko preberete tukaj.

Učenci 3. triade si morajo izbrati OBVEZNE IZBIRNE PREDMETE. Prijave potekajo preko eAsistenta do petka, 13. 5. 2022. Učenci  skupaj s starši to naredite doma ali pa se otrok oglasi pri šolski svetovalni delavki.

• Informacije o obveznih izbirnih predmetih za 7. razred so na voljo tukaj
  • Informacije o obveznih izbirnih predmetih za 8. razred so na voljo tukaj.
  • Informacije o obveznih izbirnih predmetih za 9. razred so na voljo tukaj.

Prijave na izbirne predmete potekajo preko eAsistenta, in sicer do petka, 12. 5. 2023.

V kolikor imate pri uporabi eA težave, pa se lahko učenec/ka oglasi k šolski svetovalni delavki Maji Bubik Polovšak in prijavo uredi pri njej.