Skoči na glavno vsebino

ŠVN 8.b in 8.c – 2. dan

Zjutraj smo se prebudili v prijeten sončen dan. 8. C razred smo se po zajtrku odpravili v Nordijski center Planica in se preizkusili v teku na smučeh. 8. B razred pa smo odkolesarili do vasi Gozd Martuljek. Uživali smo v čudovitih razgledih na s soncem obisjane gore, pašnike in gozdove jesenskih barv. Ustavili smo se tudi ob jezeru Jasna, kjer smo pomalicali. Prekolesarili smo okoli 30 km. Smo bili pridni, kajne? Po kosilu smo imeli orientacijsko tekmovanje. Preizkusili smo se v geografskem znanju, a pomembna je bila tudi naša fizična pripravljenost. Vsi smo uspešno prišli na cilj, a najhitrejša je bila skupina Kravice. Zvečer nas je čakalo še druženje ob socialnih igrah, nato pa zaslužen spanec. Mirno noč in se vidimo jutri.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost