Skoči na glavno vsebino

Državno tekmovanje iz znanja angleščine

V torek, 19. 3. 2024, je na OŠ Gustava Šiliha v Velenju potekalo državno tekmovanje iz znanja angleščine za 6. razred. Tekmovanja so se udeležili 4 učenci: Lina Habot, Luka Siter, Tinkara Kuhar, Lana Rednjak. Tema letošnjega tekmovanja je bila: Sports – Citius, Altius, Fortius. Vsi učenci so se zelo dobro izkazali in vsi štirje osvojili bronasto priznanje.

Prav tako pa je v sredo, 3. 4. 2024, je na OŠ Šempeter v Sav. dolini potekalo državno tekmovanje iz znanja angleščine za 8. razred. Tema letošnjega tekmovanja je bila: Changes make the world go round. Tekmovanja sta se udeležili dve učenki: Maša Lesjak in Manja Vodeb. Učenki sta se odlično odrezali in obe osvojili srebrno priznanje.

Na vse učence smo zelo ponosni!

Congratulations!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost