Praznični december

Na naši šoli že ves december diši po praznikih, saj smo se ves mesec pripravljali na dobrodelni božično-novoletni bazar s kulturnim programom. Nekateri učenci so namreč z mentoricami pekli piškote, medenjake, delali rezance, drugi so izdelovali izdelke, mlajši učenci so risali risbice za razredne koledarje, starejši pa so izdelovali voščilnice.

Vsi smo nestrpno pričakovali torek, 13. 12., ko smo si lahko izdelke ogledali, si kakšnega izbrali, ob tem pa darovali v naš Šolski sklad. Okrepčali smo se s čajem in pico ter se posladkali s palačinkami. Še pred tem pa smo uživali ob pestrem kulturnem programu, na katerem so nam pod vodstvom mentoric pričarali pravo praznično pravljico pevci CICI zbora ter otroškega in mladinskega pevskega zbora ter inštrumentalisti, prav tako pa so nas navdušili plesalci 1., 2. in 3. triade ter mlajši in starejši folkloristi.

Nekaj utrinkov si lahko pogledate v spodnjem filmčku.