Skoči na glavno vsebino

Pozor, fantje berejo!

V četrtek, 6. 6. 2024, so se 6. šolsko uro zbrali fantje, ki imajo radi šport, pa tudi branje. Tokrat so se preizkusili v vlogi športnega novinarja in nekaterih znanih osebnosti, kot napovedovalci pa so brali športna poročila. Pokazati so morali kar nekaj iznajdljivosti, saj so imeli pripravljeni teksti »luknje«, ki jih je bilo potrebno zapolniti s primernimi besedami. Fantje so obe nalogi odlično opravili in tako dokazali, da znajo z besedami in da so pravi poznavalci športa. Ob koncu druženja so se preizkusili še v metanju diska in se posladkali. Na zadnjem srečanju letošnje bralne sezone pa so si začrtali že prve ideje, ki jih bodo skušali uresničiti v prihodnjem šolskem letu. Se že veselimo novih podvigov …

Mentorja:

Peter Kavčič, športni pedagog

Tatjana Krajnc Barič, knjižničarka

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost