Skoči na glavno vsebino

Dnevnik šestošolcev CŠOD Peca – 3. dan

Zbudili smo se v dokaj oblačno jutro. Hitro smo se oblekli in odšli na zajtrk. Po zajtrku smo z avtobusom odšli na smučišče. Vseh pet skupin je nadgrajevalo svoje znanje – še posebej pri začetnikih je viden napredek. Okrog ene ure smo se odpravili na kosilo, po kosilu pa je sledil počitek. V času počitka smo pripravljali kulturni program, s katerim se bo na večernem delu predstavila posamezna skupina. Ob štirih so sledile popoldanske zimske dejavnosti za vsak oddelek: tek na smučeh, sankanje in gospodinjska delavnica. Po večerji je sledil večerni program »Soba se predstavi«. Ker je danes 8. 2. 2023 in obeležujemo slovenski kulturni praznik smo se odločili, da v naše nastope vključimo »kulturo«. Predstavili smo se s kvizom o Francetu Prešernu, z njim opravili intervju, recitirali njegova dela, pripravili KUL-turno oddajo. Seveda pa brez slovenske himne in slovenskih pesmi tudi tokrat ni šlo.  

Želimo vam prijeten večer, mirno noč in se vidimo jutri.

Ema Pevec, 6. a

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost