Skoči na glavno vsebino

Nepozabna izkušnja: snemanje malih sivih celic

Na začetku marca smo se tekmovalci Osnovne šole Petrovče, novinarji, radijci in nekateri likovniki odpravili v Ljubljano na snemanje oddaje Male sive celice. Po uri vožnje smo prispeli v Ljubljano in se takoj odpravili do RTV hiše. Ko smo prišli tja, so nas nastanili v eno čakalnico, kjer smo pomalicali, klepetali in čakali, da nas pokličejo na snemanje. Navijači naše šole smo nosili rumene šale, naši nasprotniki iz Osnovne šole Cirila Kosmača Piran pa vijolične.

Našo šolo so zastopali David, Vid in David, naše nasprotnike pa Martina, Maksim in Rok. Snemanje je bilo zanimivo, vzdušje napeto in tekmovalno. Med snemalnimi pavzami so v studiu poskrbeli za nas, navijače, z raznimi zabavnimi igrami.

Kljub porazu je bila za vse lepa in pozitivna izkušnja, saj so naši tekmovalci pokazali veliko znanja, a tokrat sreča pač ni bila na naši strani. Kljub temu smo se z dvignjenimi glavami odpeljali nazaj v Petrovče, kjer so nas že čakali starši.

Nia Bračič, 7. b

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost