Skoči na glavno vsebino

Hura za naše športnike

Za nami je teden poln športnih tekmovanj, kjer so se odlično odrezali tudi naši učenci. Rokometna ekipa mlajših učenk je pod vodstvom Anite Seles Držan prepričljivo osvojila naslov področnih prvakinj na turnirju v Celju. Dekleta so blestela s čvrsto igro v obrambi in raznovrstno ter učinkovito igro v napadu. Veselje ob dvigu pokala je bilo prešerno.


Naša deskarska ekipa pa je posegla po zvezdah na Državnem prvenstvu na Rogli. Ana Gračner, Val Klokočovnik in Brin Mirnik so naši šoli priborili slovenski naslov. Brin je bil poleg tega še drugi med posamezniki.


Izkazali so se tudi igralci namiznega tenisa. Aleks Koželj je bil na področnem prvenstvu v absolutni konkurenci najboljši med posamezniki , v isti kategoriji je bil Urban Zavasnik tretji. Bronasto kolajno si je priigrala še Teja Avsec med mlajšimi učenkami.
Ekipno je OŠ Petrovče osvojila drugo mesto.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost