Skoči na glavno vsebino

V znamenju prometa

V petek, 20. 9. 2019, je na naši potekal tehniški dan na temo prometne varnosti in zdravja.

Vsi na šoli smo odšli na poučen sprehod po Petrovčah in si ogledali nevarne točke v prometu,  kjer moramo biti se posebej previdni. Vsak razred pa je dan preživel v skladu s temo.

Tako so naši najmlajši risali prometne znake in si po Petrovčah pogledali nevarne prometne znake. Drugo- in tretješolci so se kratkočasili z risanjem ceste, četrtošolce pa je obiskal policist Simon. Petošolci so si ogledali nekaj kratkih filmčkov na temo prometa in se pogovarjali o prometni varnosti.

Šestošolci so poslušali predavanje o zasvojenosti, učenci od 7. do 9. razreda pa smo prisluhnili  predavanju z naslovom: Še vedno vozim – vendar ne hodim. Sedmošolci smo na to temo izdelali plakate. Osmo- in devetošolci pa so poleg predavanja imeli še tečaj prve pomoči.

Maša Ranzinger, Lara Mercedes Čater, 7. b

Uma Marija Kainz, in Neža Stepišnik, 7. c

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost