Skoči na glavno vsebino

Letovanje otrok na Debelem rtiču in v Poreču

Spoštovani starši in otroci,

 

obveščamo vas, da Društvo prijateljev mladine občine Žalec v sodelovanju z Zavodom za letovanje in rekreacijo otrok Ljubljana tudi v letu 2020 organizira letovanje otrok v Hostelu Šiška v Poreču – naselje Špadići. Letovanje je namenjeno otrokom od dopolnjenega 5. do vključno 14. leta starosti, prednost imajo otroci, ki jih bodo predlagali vrtec in osnovne šole ter imajo priporočila osebnih zdravnikov in otroci z območja Občine Žalec. Glede na razpoložljiva mesta se lahko prijavijo tudi drugi zainteresirani otroci.

 

Prav tako pa vas obveščamo, da tudi Rdeči križ Slovenije – Območno združenje Žalec v sodelovanju z ZZZS organizira zdravstveno letovanje otrok v Mladinskem zdravilišču in letovišču Rdečega križa Slovenije Debeli rtič od 27. junija do 4. julija 2020. Letovanja se lahko udeležijo otroci od starosti 5. do 19. let, ki imajo v medicinski dokumentaciji od 1. 3. 2019 do 7. 2. 2020 zapise o najmanj dveh hospitalizacijah ali so bili najmanj dvakrat bolni.

 

Več informacij o letovanjih najdete na spodnjih spletnih povezavah

 

Saša Puntar

sasa.puntar@os-petrovce.si

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost