PRVIČ ZA TENIŠKA NASLOVA

V torek, 24. septembra je OŠ Petrovče v sodelovanju s Teniško akademijo Cokan prvič organizirala šolsko prvenstvo v tenisu. Teniška sekcija ŠD Petrovče nam je prijazno odstopila igrišča, ki so jih za približno štiri ure okupirali naši mladi ljubitelji tenisa. 17 jih je vneto vihtelo lopar, razdeljeni so bili v dve kategoriji – tekmovalci in rekreativci.
Med tistimi, ki imajo že nekaj tekmovalnih izkušenj, je zmagal Lars Cokan, pred Tio Šmarčan in Linom Verdevom. V drugi kategoriji pa si je zlato priigral Jure Bizjak, srebrna kolajna se je znašla na prsih Anžeta Rateja, bronasti sta osvojila Taj Zupanc in Enej Bizjak.
Otroci so izrazili željo, da bi bilo podobnih turnirjev še več. Zagotovo ni bil zadnji.