Sprejem prvošolcev

Ponedeljek, 2. 9. 2024, je bil poseben dan za 23 prvošolčkov, ki so prvič prestopili šolski prag POŠ Trje kot šolarji. Na sprejemu je prvošolce in njihove starše najprej pozdravila ravnateljica Ksenija Senegačnik, nekaj spodbudnih besed pa jim je namenila tudi vodja POŠ Trje Metoda Močnik. S strani Občine Žalec  jim je uspešno šolanje zaželel podžupan Srečko Lednik.

Za kulturni program so poskrbeli drugošolci, ki so uprizorili dramsko igrico Stonoga Berta ter zapeli nekaj pesmic. Po slavnostni podelitvi diplomic in rumenih rutk so se prvošolčki odpravili še v učilnico, kjer jih je pričakalo sladko presenečenje.

Našim prvošolcem želimo uspešen začetek šolanja, da bi se v naši šoli počutili varno, spletli nova prijateljstva in se veliko naučili.