OBVESTILO ZA 1. ŠOLSKI DAN

V ponedeljek, 2. septembra, se bomo ponovno srečali, in sicer:

OŠ PETROVČE

• Učenci 1. razreda ste s starši vabljeni ob 9.00 v telovadnico (vabilo ste že prejeli).
  • Učenci 2.–6. razreda ob 8.00 počakate pred šolo, kjer vas bodo prevzele razredničarke.
  • Učenci 7.–9. razreda pa pridite ob 8.00 v svoje matične učilnice.

POŠ TRJE

• Učenci 1. razreda ste ob 10.30 s starši vabljeni v telovadnico (vabilo ste že prejeli).
  • Učenci 2.–5. razreda počakate razredničarke pred šolo ob 8.00.

Ta dan vsi potrebujete copate, peresnico, mapo in beležko, učenci 2.–5. razreda pa prinesite še torbo in zvezke.

Za vse prijavljene učence bosta na voljo malica in kosilo.

Poskrbeli smo tudi za aktivnosti razširjenega programa pred poukom (jutranje varstvo) kot tudi po pouku (podaljšano bivanje).

Šolski prevozi bodo zjutraj urejeni kot običajno. Po končanem prvem dnevu pa bo avtobus odpeljal v vse smeri iz Petrovč ob 12.15. Vozni red za ostale dni je že objavljen na naši šolski spletni strani.